Tutustu kiinnostaviin ideoihin!

Henri Mustonen | Art Director | henri.mustonen (at) cocomms.com | + 358 41 533 4016

Henri Mustonen | Art Director | henri.mustonen (at) cocomms.com | + 358 41 533 4016

Luke Bland | Art Director | luke.bland (at) cocomms.com | +358 45 136 5922

Luke Bland | Art Director | luke.bland (at) cocomms.com | +358 45 136 5922

Anna-Mari Tiilikainen | Vanhempi neuvonantaja, Talousviestintä & IR | anna-mari.tiilikainen (at) cocomms.com | +358 50 558 0888

Anna-Mari Tiilikainen | Vanhempi neuvonantaja, Talousviestintä & IR | anna-mari.tiilikainen (at) cocomms.com | +358 50 558 0888

Johanna Markkanen | Toimitusjohtaja | johanna.markkanen (at) cocomms.com | +358 50 465 4675

Johanna Markkanen | Toimitusjohtaja | johanna.markkanen (at) cocomms.com | +358 50 465 4675

Petra Tirkkonen | Johtaja, terveys- ja lääkealan viestintä | petra.tirkkonen (at) cocomms.com | +358 45 120 4058

Petra Tirkkonen | Johtaja, terveys- ja lääkealan viestintä | petra.tirkkonen (at) cocomms.com | +358 45 120 4058

Nina Jousenkylä | Viestintäkonsultti | nina.jousenkyla (at) cocomms.com | +358 40 940 1314

Nina Jousenkylä | Viestintäkonsultti | nina.jousenkyla (at) cocomms.com | +358 40 940 1314

Maija Joki-Korpela | Nuorempi viestintäkonsultti | maija.joki-korpela (at) cocomms.com | +358 44 572 4229

Maija Joki-Korpela | Nuorempi viestintäkonsultti | maija.joki-korpela (at) cocomms.com | +358 44 572 4229

Aino Pekkarinen | Viestintäkonsultti | aino.pekkarinen (at) cocomms.com | +358 50 534 5648

Aino Pekkarinen | Viestintäkonsultti | aino.pekkarinen (at) cocomms.com | +358 50 534 5648

Benjamin Ellenberg | Viestintäassistentti | benjamin.ellenberg (at) cocomms.com | + 358 44 294 3585

Benjamin Ellenberg | Viestintäassistentti | benjamin.ellenberg (at) cocomms.com | + 358 44 294 3585

Outi Mäkäräinen | Johtaja, analytiikka ja asiakaskokemus | +358 50 486 8681 | outi.makarainen (at) cocomms.com

Outi Mäkäräinen | Johtaja, analytiikka ja asiakaskokemus | +358 50 486 8681 | outi.makarainen (at) cocomms.com

Pinterest
Haku